Güzel Sanatlar Fakültesi

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce)
 Cumhuriyetimizin 100. Yılı GSF Karma Sergisi Açıldı!


İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) tarafından düzenlenen, küratörlüğünü Prof. Dr. İsmet Çavuşoğlu’nun üstlendiği “Cumhuriyetimizin 100. Yılı GSF Karma Sergisi” 25 Ekim 2023 Çarşamba günü, saat 13.00’de, K Blok Gelişim Sanat Galerisi’nde açıldı.


İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) tarafından düzenlenen, küratörlüğünü Prof. Dr. İsmet Çavuşoğlu’nun üstlendiği “Cumhuriyetimizin 100. Yılı GSF Karma Sergisi” 25 Ekim 2023 Çarşamba günü, saat 13.00’de Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nuri Kuruoğlu, GSF Dekanı Prof. Dr. Şükran Güzin Ilıcak Aydınalp, Prof. Dr. İsmet Çavuşoğlu, bölüm başkanları, bölüm öğretim elemanları ve öğrencilerin katılımıyla açıldı. Prof. Dr. İsmet Çavuşoğlu’nun açılış konuşmasının ardından sergideki eserler incelendi. Sergide öğretim elemanlarımızın resim, illüstrasyon, kısa film ve mimari projeler gibi çok çeşitli ve çok değerli eserleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Eserler incelendikten sonra ise sergiye katkıda bulunan öğretim elemanlarına katılım belgeleri takdim edildi. Katılım belgeleri takdim edildikten sonra ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nuri Kuruoğlu ve Prof. Dr. İsmet Çavuşoğlu teşekkürlerini iletti ve sergiye katkıda bulunan herkesi tebrik etti. Teşekkür ve tebriklerin ardından ise sergi açılışı tamamlandı. Sergi 20 Kasım 2023 tarihine kadar İstanbul Gelişim Üniversitesi, K Blok Kule Binası, 4. Kat Gelişim Sanat Galerisi’nde izlenebilir.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Sergisine Çok Değerli Eserlerle Katkıda Bulundular

“Cumhuriyetimizin 100. Yılı GSF Karma Sergisi” için Güzel Sanatlar Fakültesi’nin birbirinden değerli öğretim elemanları çok çeşitli eserler ile sergiye katkıda bulundular. Sergide eseri bulunan öğretim elemanlarımız aşağıda yer almaktadır. Tüm öğretim elemanlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Sergide Eseri Bulunan Öğretim Elemanları:

Prof. Dr. İsmet Çavuşoğlu,
Doç. Dr. Metin Kuş,
Doç. Dr. Aysun Cançat,
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Özel,
Dr. Öğr. Üyesi Erdem Çağla,
Dr. Öğr. Üyesi Nuri Sezer,
Öğr. Gör. Şermin Tepe,
Öğr. Gör. Bülent Deveci,
Öğr. Gör. Taçnur Öz,
Öğr. Gör. Selcen Nurcan Keskin Urmak,
Arş. Gör. Ceren İren,
Arş. Gör. Gökçe Uzgören,
Arş. Gör. Başak Lale,
Arş. Gör. Merve Karadaban.

1222