Güzel Sanatlar Fakültesi - gsf@gelisim.edu.tr


 Güzel Sanatlar Fakültesi Tanıtım


İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, 2011 yılında “Grafik Tasarımı”, “Moda ve Tekstil Tasarımı”, “İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı” ve “İletişim Tasarımı” olmak üzere 4 lisans programı ile eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır.
 
Çağdaş eğitim anlayışı içerisinde, sürekli değişim ve gelişim gösteren, ulusal ve uluslararası dinamikleri dikkate alan, öğrencilerine uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunan fakültemizde, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında 3 yeni bölüm daha açılmıştır. Yeni açılan “İç Mimarlık”, “Sinema ve Televizyon”, “Gastronomi ve Mutfak Sanatları” bölümlerinin eklenmesi ile fakültemizdeki toplam lisans programı yediye ulaşmıştır. Bu sayfada, mevcut ve aday öğrenciler için Güzel Sanatlar Fakültesi'ne ait tanıtıcı görsel-işitsel içerikler yer alacaktır. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi'ne ait tanıtım el kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi oryantasyon el kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.


İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi bölümleri ve faaliyetleri.İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı(ÇAP) bölümü öğrencisi İlayda Oğuz ve Grafik Tasarımı bölümü öğrencisi Semih İnce ile sanal kampüs turu.
Grafik Tasarımı Bölümü
İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarımı bölümü öğrencileri bölümlerini anlatıyor.
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zerirn Funda ÜRÜK moderatörlüğünde, Grafik Tasarımı bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nuri SEZER bölümle ilgili aday öğrencilere bilgiler veriyor.


Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü
İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Radyo Televizyon ve Sinema bölümü öğrencileri, üniversitenin, fakültenin ve bölümün olanaklarını anlatıyor.

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zerirn Funda ÜRÜK moderatörlüğünde, Radyo, Televizyon ve Sinema bölüm başkanı Dr. Öğr. Üyesi Önder PAKER bölümle ilgili aday öğrencilere bilgiler veriyor.


İletişim ve Tasarımı Bölümü
İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim ve Tasarımı bölümü öğrencileri, üniversitenin, fakültenin ve bölümün olanaklarını anlatıyor.İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim ve Tasarımı bölümü yeni öğrencilerini bekliyor.İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zerirn Funda ÜRÜK moderatörlüğünde, İletişim ve Tasarımı bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Çağlayan HERGÜL bölümle ilgili aday öğrencilere bilgiler veriyor.


Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü
İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü olarak yeni şef adaylarını aramıza bekliyoruz!İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zerirn Funda ÜRÜK moderatörlüğünde, Gastronomi ve Mutfak Sanatlar bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Murat DOĞAN bölümle ilgili aday öğrencilere bilgiler veriyor.


İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü bölüm başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zerrin Funda ÜRÜK bölüm hakkında aday öğrencilere bilgiler veriyor.