Güzel Sanatlar Fakültesi


 İstanbul Gelişim Üniversitesi, Grafik Tasarımı Bölümü Öğrencisi Nada Ashoor, Brand Week Portfolyo Buluşmalarına Katılmaya Hak Kazandı

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF), Grafik Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Nada Ashoor, Brand Week İstanbul'un düzenlediği Portfolyo Buluşmalarına katılma hakkı kazandı. Bu yıl da Creative Society işbirliğinde gerçekleşecek etkinlik, geleceğin yaratıcı isimlerini mentorlarla buluşturacak.

8-10 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik, 14.00-15.00 ve 16.00-17.00 saatleri arasında toplam altı oturumdan oluşacak. Brand Week komitesi, katılımcıların portfolyolarını değerlendirerek, 60 tasarım bölümü öğrencisi ve junior art direktörünü seçti. Bu seçilen genç yetenekler, işlerini sektörün yaratıcı profesyonellerine sunma fırsatı yakaladılar. Brand Week İstanbul'un bu tür etkinliklerle geleceğin tasarım profesyonellerini desteklemesi, sektörde yeni yeteneklerin yetişmesine olanak tanırken, sektördeki deneyimlerini artırmak isteyen gençlere önemli bir platform sunuyor. Öğrencimiz Nada Ashoor da bu kapsamda sektördeki profesyonellerle buluşup kendini ve çalışmalarını tanıtma şansı elde etti. Bu önemli fırsat için kendisine şimdiden bol şans ve başarı dileklerimizi iletmekteyiz. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi olarak sevgili öğrencimiz Nada Ashoor’u kutlar, başarılarının devamını dileriz.


Haberler

Tüm Haberler