Güzel Sanatlar Fakültesi - gsf@gelisim.edu.tr


 Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Erol’a Sürpriz Doğum Günü Kutlaması!

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF), İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İng.) Bölümü Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Erol’a, öğrenciler ve öğretim elemanları tarafından sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF), İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İng.) Bölümü Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Erol’a, K Blok 14. Kat Bölüm Başkanlığı odasında, öğrenciler ve öğretim elemanları tarafından sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi. Düzenlenen sürpriz doğum günü kutlaması, bölümün sıcak ve samimi atmosferini yansıttı. Kutlama etkinliği sırasında, öğrenciler ve öğretim elemanları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Erol'a tebriklerini iletmek ve onunla keyifli bir zaman geçirmek için bir araya geldiler.

Sürpriz şekilde planlanan kutlama etkinliği sırasında Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Erol'a özel bir doğum günü pastası kesildi ve hep birlikte mutlu anlar yaşandı. Etkinliğin sonunda, Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Erol, öğrencilere ve öğretim elemanlarına teşekkür etti ve bölümün bir parçası olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu unutulmaz doğum günü kutlaması, İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF), İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İng.) Bölümü'nün bir aile olduğunu ve birlikteki güçlerinin ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Bir kez daha Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Erol’un doğum gününü kutlar, nice mutlu yıllar dileriz.


Haberler

Tüm Haberler