İLETİŞİM VE TASARIMI | ||
Dr. Öğr. Üyesi Melis BOYACI |
ILT452 - TASARIM ÇALIŞMALARI II |
Salı 14:00 / 15:00 |
ILT154 - MEDYA TOPLUM VE KÜLTÜR | ||
ILT354 - MULTİMEDYA IV | ||
Dr. Öğr. Üyesi Çağlayan HERGÜL |
GSF124 - SANAT VE TASARIM TARİHİ II |
Çarşamba 15:00 / 16:00 |
ILT152 - İLETİŞİM ETİĞİ | ||
STV366 - SİNEMA VE MİTOLOJİ | ||
ILT252 - İNTERNET GAZETECİLİĞİ | ||
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet DOLUNAY | ILT352 - KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI | Perşembe 15:00 / 16:00 |
Dr. Öğr. Üyesi Öznur IŞIR | ILT254 - MULTİMEDYA II | Cuma 17:00 / 18:00 |
Öğr. Gör. Ferhat ZENGİN | ILT258 - DİJİTAL VİDEO KURGU II | Cuma 17:00 / 18:00 |
Öğr. Gör. Şebnem GÜRSOY ULUSOY | ILT256 - SES TASARIMI VE UYGULAMALARI | Çarşamba 10:00 / 11:00 |
İÇ MİMARLIK | ||
Dr. Öğr. Üyesi Yaprak ÖZEL | ICM352 - TASARIM STÜDYOSU IV | Çarşamba 11:00 / 12:00 |
ICM462 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
Dr. Öğr. Üyesi Pelin AYKUT |
ICM355 - MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK TARİHİ II |
Cuma 15:30 / 16:30 |
ICM454 - İSTANBULUN KENT ANALİZİ | ||
ICM356 - ŞEHİRCİLİK VE KENTSEL PLANLAMA TAİHİ |
||
GSF124 - SANAT VE TASARIM TARİHİ II | ||
Öğr. Gör. Asiye Kübra KÜLÜNKOĞLU İSLAMOĞLU |
ICM154 - TASARIM VE MEKAN ARAŞTIRMALARI II |
Çarşamba 14:00 / 15:00 |
IMI453 - AKUSTİK | ||
IMI124 - İÇ MİMARİDE TASARIM ARAŞTIRMALARI II |
||
Dr. Öğr. Üyesi Bülent GÜNEŞ |
ICM452 - TASARIM STÜDYOSU IV |
Salı 16:00 / 17:00 |
ICM252 - TASARIM STÜDYOSU II | ||
ICM364 - İNSAN VE MEKAN İLİŞKİSİ IV | ||
Öğr. Gör. Aslı KIRBAŞ |
IMI234 - MOBİLYA II |
Pazartesi 12:00 / 13:00 |
IMI124 - İÇ MİMARİDE TASARIM ARAŞTIRMALARI II |
||
ICM154 - TASARIM VE MEKAN ARAŞTIRMALARI II |
||
Öğr. Gör. Cansel YAVUZ |
IMI122 - GÖRSEL ANLATIM II |
Cumartesi 12:00 / 13:00 |
IMI357 - İLERİ GÖRSEL ANLATIM TEKNİKLERİ |
||
Öğr. Gör. Yusuf Taner GÜLTEKİN | ICM252 - TASARIM STÜDYOSU II | Cuma 10:00 / 11:00 |
Öğr. Gör. Çiğdem GÖK | IMI222 - İÇ MİMARLIK STÜDYOSU II | Çarşamba 11:00 / 12:00 |
IMI432 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI | ||
Dr. Öğr. Üyesi Zerrin Funda ÜRÜK | ICM352 - TASARIM STÜDYOSU IV | Çarşamba 11:00 / 12:00 |
ICM462 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
Doç. Dr. Asena SOYLUK |
ICM258 - İNSAN VE MEKAN İLİŞKİSİ II |
Cuma 11:00 / 12:00 |
ICM254 - TEKNİK DONATIM | ||
IMI228 - İÇ MİMARİDE TEKNİK DONATIM | ||
Dr. Öğr. Üyesi Merve Şahika TAN |
IMI355 - İÇ MİMARİDE RENK VE KULLANIMI |
ICM455 - AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ | Salı 14:00 / 15:00 | |
Dr. Öğr. Üyesi Cansın İlayda ÇETİN |
ICM252 - TASARIM STÜDYOSU II |
Perşembe 15:00 / 16:00 |
ICM462 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
IMI334 - MOBİLYA IV | ||
Dr. Öğr. Üyesi Tane DOĞAN |
ICM154 - TASARIM VE MEKAN ARAŞTIRMALARI II |
Pazartesi 14:00 / 15:00 |
IMI222 - İÇ MİMARLIK STÜDYOSU II | ||
ICM252 - TASARIM STÜDYOSU II | ||
Dr. Öğr. Üyesi Bülent GÜNEŞ |
ICM452 - TASARIM STÜDYOSU IV |
Salı 16:00 / 17:00 |
ICM252 - TASARIM STÜDYOSU II | ||
ICM364 - İNSAN VE MEKAN İLİŞKİSİ IV | ||
Öğr. Gör. Yağız YAKIN |
ICM352 - TASARIM STÜDYOSU IV |
Çarşamba 15:00 / 16:00 |
IMI322 - İÇ MİMARLIK STÜDYOSU IV | ||
ICM462 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
Öğr. Gör. Çiğdem GÖK | IMI222 - İÇ MİMARLIK STÜDYOSU II | Çarşamba 11:00 / 12:00 |
IMI432 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
Öğr. Gör. Yusuf Taner GÜLTEKİN | ICM252 - TASARIM STÜDYOSU II | Cuma 10:00 / 11:00 |
Öğr. Gör. İbrahim EROL |
IMI226 - YAPI VE KONSTRİKSİYON II |
Çarşamba 09:00 / 10:00 |
ICM256 - YAPI VE KONSTRİKSİYON BİLGİSİ II | ||
ICM152 - GRAFİK ANLATIM TEKNİKLERİ II | ||
ICM357 - İLERİ GRAFİK ANLATIM TEKNİKLERİ | ||
GRAFİK TASARIMI | ||
Prof. Dr. İsmet ÇAVUŞOĞLU | GRA252 - İLLÜSTRASYON II | Salı 16:00 / 17:00 |
GRA336 - FOTOĞRAF | ||
Doç. Dr. Metin KUŞ |
GRA122 - TEMEL ÇİZİM II |
Salı 15:00 / 16:00 |
GRA372 - BASKI TEKNİKLERİ | ||
GSF122 - TEMEL SANAT EĞİTİMİ II | ||
Doç. Erol YILDIR | GRA332 - MASAÜSTÜ YAYINCILIK II | Salı 16:00 / 17:00 |
GRA242 - AMBALAJ TASARIMI II | ||
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet ÖZEL | GSF122 - TEMEL SANAT EĞİTİMİ II | Perşembe 11:00 / 12:00 |
Dr. Öğr. Üyesi Aysun CANÇAT | GRA436 - KENTSEL GRAFİK TASARIMI | Cuma 15:30 / 16:30 |
Öğr. Gör. İrem Fulya ÖZKAN |
GRA132 - TİPOGRAFİ II |
Pazartesi 07:15 / 08:15 |
GRA232 - TİPOGRAFİ IV | ||
GRA462 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
GRA434 - WEB ARAYÜZ TASARIMI | ||
MTT478 - MODA VE MARKALAŞMA | ||
ILT376 - GÖRSEL ALGI VE REKLAMCILIK | ||
MODA VE TEKSTİL TASARIMI | ||
Öğr. Gör. Nihal EKİCİ DEMİR |
GRA464 - PORTFOLYO TASARIMI |
Perşembe 15:30 / 16:30 |
MTT354 - BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II | ||
MTT352 - TASARIM ATÖLYESİ IV | ||
Öğr. Gör. Tarık BABAYİĞİT |
MTT378 - GİYSİ AKSESUARLARI |
Pazartesi 12:00 / 13:00 |
MTT452 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
IMI358 - İÇ MEKAN TEKSTİLLERİ | ||
RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA |
Dr. Öğr. Üyesi Önder PAKER |
STV384 - YAPIM YÖNETİMİ STÜDYOSU IV |
Perşembe 15:00 / 16:00 |
STV486 - MEZUNİYET PROJESİ | ||
STV368 - TELEVİZYON VE SİNEMADA MÜZİK | ||
STV234 - KARAKTER TASARIMI | ||
STV453 - SENERYO YAZIM UYGULAMALARI | ||
Dr. Öğr. Üyesi Radife Akyıldız ONGAR |
STV120 - SİNEMAYA GİRİŞ II |
Çarşamba 14:30 / 15:30 |
STV292 - SİNEMA VE TELEVİZYONDA YARATIM II |
||
STV461 - BELGESEL SİNEMA | ||
STV455 - TÜRK SİNEMASI | ||
Dr. Öğr. Üyesi Ali Kemal ÇİPE |
ILT372 - SENARYO YAZIM TEKNİKERİ |
Pazartesi 13:30 / 14:30 |
STV228 - SİNEMA KURAMLARI | ||
STV122 - FOTOĞRAF II | ||
ILT373 - KAMERA VE IŞIK TEKNİKLERİ | ||
ILT471 - KISA FİLM YAPIMI | ||
STV472 - FİLM ELEŞTİRİSİ | ||
Öğr. Gör. Kerem YÜKSELOĞLU |
STV282 - YAPIM YÖNETİM STÜDYOSU II |
Salı 16:00 / 17:00 |
STV394 - SİNEMA VE TELEVİZYONDA YARATIM IV |
||
GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI | ||
Doç. Dr. Aslı ALBAYRAK | GMS414 - MEZUNİYET PROJESİ | Cuma 12:30 / 13:30 |
Dr. Öğr. Üyesi Murat DOĞAN | GMS428 - GIDALARIN DUYGUSAL ANALİZİ | Salı 11:00 / 12:00 |
Dr. Öğr. Üyesi Sema AYDIN | GMS106 - GIDA HİJYENİ VE SANİTASYON | Cuma 14:00 / 15:00 |
Dr. Öğr. Üyesi Aysun CANÇAT | GSF122 - TEMEL SANAT EĞİTİMİ II | Çarşamba 11:30 / 12:30 |
Öğr. Gör. Elif Zeynep ÖZER |
GMS102 - MİKSOLOJİ |
Perşembe 19:15 / 20:15 |
GMS218 - YİYECEK İÇECEK İŞLETMELERİNDE MALİYET KONTROLÜ |
||
GMS430 - RESTORAN TASARIMI VE YÖNETİCİLİĞİ |
||
GMS420 - GASTROTURİZM | ||
Öğr. Gör. Kader PARLAK |
GMS412 - MUTFAK SANATLARINDA İNAVASYON VE YARATICILIK |
Perşembe 16:00 / 17:00 |
GSY424 - MUTFAKTA YARATICILIK VE YENİLİK | ||
Öğr. Gör. İbrahim Levent DEMİRÇAKMAK | GSY120 - TEMEL MUTFAK TEKNİKLERİ II |
Pazartesi 13:00 / 14:00 |
GMS312 - TÜRK MUTFAĞI II | ||
Öğr. Gör. Mustafa Emrah FANDAKLI | GMS314 - DÜNYA MUTFAĞI | Pazartesi 20:00 / 21:00 |